SPAM

JEDYNE i niepowtarzalne miejsce na wszelkiego rodzaju reklamy.

SPAM zostawić może tu każdy, jasna sprawa. Nie będę jednak ukrywać, że dużo większe szanse na to, że odwiedzę i skomentuję bloga, mają ci, którzy zrobili to samo u mnie. Jeśli więc pofatygowałeś/aś się, by przeczytać i wyrazić swoją opinię na temat chociażby jednego rozdziału i zostawiłeś/aś tu link do siebie, odwdzięczę się tym samym i na pewno wpadnę. Nie obiecuję, że zostanę na dłużej, ale na pewno Twojego wpisu nie zignoruję.
Jeśli jednak było odwrotnie i Twój kontakt z moim blogiem ograniczył się tylko do pozostawienia tu linka, to... cóż, istnieje naprawdę spore prawdopodobieństwo, że pozostawiony przez Ciebie adres dziwnym trafem umknie mojej uwadze.

98 komentarzy:

 1. Tajemnica Dark High(TDH)

  http://tajemnicadarkhigh.blogspot.com/
  Zwiastun:
  https://www.youtube.com/watch?v=lR11R0vZenY

  Opis:
  Tajemnica Dark High opowiada historię siedemnastoletniej Nimfadory Rosengard, rozpoczynającej w tym roku naukę w elitarnej szkole z internatem Dark High. Nie jest jednak tak do końca zwyczajna... Przydzielona do Domu Artystów dziewczyna potrafi kontrolować cztery żywioły, innymi słowy jest Faliree. Szybko zapoznaje się z trójką uczniów z Domu Historii (Nefertari Al-Hassa, Dimitry Iwanow & Tristian Schmidt) i postanawia pomóc im wypełnieniu powierzonej im przez Zakon Salenitów misji, polegającej na złapaniu tajemniczego Verisseta, stojącego za atakami i morderstwami uczniów D.H. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Opowieści z Erithel (OpE)


  http://opowiesci-z-erithel.blogspot.com/

  Opis:
  W Zjednoczonym Królestwie Erithel panuje pokój. Położono kres wojnom między rasami… I w jednym momencie wszystko zawisło na włosku. Skradzione zostało Berło Przymierza, ochraniające Królestwo przed wrogami. Bez niego ludzie – smoki (Draconisi) i czarnoksiężnicy bez trudy podbiją cały kraj i zabiją przy tym jego mieszkańców. Żeby do tego nie dopuścić na poszukiwania Berła wyrusza piątka młodych śmiałków po jednzm y ka każdej rasy – elficka księżniczka Aurore, wampirzy książę Christian, czarownik Arthur, syrena Marina i wikołaczka Lana Sophia. Czy zdołają oni przełamać wzajemną niechęć i zacząć współpracować? Dla dobra kraju? Czy nawiążą się przyjaźnie, czy kogoś połączy miłość, a może uprzedzenia i rywalizacja okażą się silniejsze? Kto stoi za kradzieżą Berła…? Jak to się mówi, najciemniej zawsze pod latarnią.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prophecy of Alamer (w skrócie PoA)


  http://elfiahistoria.blogspot.com/
  I tu jest link do krótkiego zwiastuna.
  https://www.youtube.com/watch?v=CAQ8x5ZTAbQ

  Opis:

  Co byś zrobiła, gdybyś razem z bratem została przeniesiona do miejsca, które nie ma prawa istnieć? Miejsca, które jest rodem jak z tych wszystkich książek, które czytałaś?
  Co by było gdybyś zakochała się w księciu, a jego starszy brat z zazdrości próbował was rozdzielić wszystkimi możliwymi metodami? Jeśli ten brat zdradziłby cały kraj i posunął się do porwania ciebie, byleby tylko otrzymać „należną” mu koronę?
  A co zrobiłby twój brat, jeśli zakochałby się w dziewczynie, z którą nie może być, bo jest już przeznaczona innemu?
  Co oboje byście zrobili, dowiadując się, że jesteście częścią pradawnej przepowiedni Alamer i, że to właśnie wy macie położyć kres bratobójczej wojnie, która w wkrótce wybuchnie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Zamknięci w granicach marzeń, wolnością umysłu natchnieni, finezja słów dotknęła pragnień. Kim jesteśmy? Jesteśmy tylko pionkami w tej grze?
  Niektóre pytania pozostają bez odpowiedzi, niektóre pojawiają się znienacka, a Ty nadal błądzisz w labiryncie myśli, potoku słów.
  http://niemajakczasucieka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na rozdział 7! Zachęcam do czytania i wyrażania opinii. :)
  Pozdrawiam, Julss xx

  http://xtruehappiness.blogspot.com/

  P.S. Jutro zabiorę się za Twojego bloga, bo dzisiaj już wyczerpałam wszelkie swoje siły. Time to beeed.

  OdpowiedzUsuń

 6. Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata wampirów, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam serdecznie,
  http://akfradratposiadaartystycznaduszyczke.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdecznie zapraszam na rozdział ósmy! Zachęcam do czytania i wyrażania opinii :*
  http://xtruehappiness.blogspot.com/

  Pozdrawiam, Julss xoxo

  OdpowiedzUsuń
 9. Chciałam poinformować, że zostałaś nominowana do LBA! :) Więcej informacji tutaj: http://xtruehappiness.blogspot.com/p/lba.html

  P.S. Jeżeli nie interesują Cię takowe nominację, po prostu zignoruj tę wiadomość.
  Pozdrawiam ciepło, Julss xoxo

  OdpowiedzUsuń
 10. zapraszam na nowy rozdział :)

  falszywa-przysiega.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. http://made-of-greed.blogspot.com

  Dramat mężczyzny, który, owładnięty żądzą zdobycia żony przyjaciela, popełnia wiele błędów, do których trudno jest się przyznać, a jeszcze trudniej naprawić. Jeśli chcesz zobaczyć jak kończy się romans z seksowną Grace i zwykłe spotkanie z niewielką ilością alkoholu, to koniecznie zajrzyj na
  http://made-of-greed.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Cześć :* Zapraszam na rozdział dziewiąty, kochana! :)
  http://xtruehappiness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam! ;)
  Stworzyłam własny świat, tamtejszą kulturę i bohaterów. Co z tego wyszło - oceń ;) Zapraszam do magicznego o świata o nazwie Fauler, gdzie wszystko jest możliwe. Na razie zamieściłam tam tylko opis świata i jedno opowiadanie, ale na pewno to rozkręcę ;)
  http://kroniki-fauleru.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Serdecznie zapraszam Cię na opowiadanie z gatunku high fantasy z wątkiem romansowym :)

  http://diament-rebelianta.blogspot.com/

  Jessamine, księżniczka Destirii, otrzymuje zaproszenie z Akademii Monarszej na kilkuletnią edukację. Wskutek rebelii, których przyczyną są apodyktyczne rządy jej ojca, dziewczyna wraz z przyjaciółką i domniemanym przyszłym mężem wyrusza w podróż swojego życia.
  Ale nic nie zdarza się przypadkiem.
  Następczyni tronu poznaje życie dalekie królewskim obyczajom i szybko przyzwyczaja się do nowego środowiska. Jej szczęście nie trwa jednak długo...
  Zagadkowe zniknięcia. Niewytłumaczalne zjawiska. Miłość, która nie powinna istnieć. Jakie sekrety kryją podziemia Dorthone?

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam na dziesiąty rozdział :)
  http://xtruehappiness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na nowy rozdział, kochana! :*
  http://xtruehappiness.blogspot.com/

  Pozdrawiam, Julss xoxo

  OdpowiedzUsuń
 17. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 18. Oj, a ja chyba się powinienem wytłumaczyć. Po pierwsze bo czytałaś opowiadanie, które ma prawie rok i jest kontynuacją innego. Po drugie, bo czytałaś opowiadanie, a nie powieść, gdzie starałem się zawrzeć w minimum tekstu maksimum treści. Po drugie jak się nie mylę to większość tamtych rozdziałów publikowałem z komórki. Jednak faktem jest iż przecinki nigdy mnie nie kochały, a gdybym miał betę to bym się już całkiem rozleniwił, a tak to się staram sam nad tym pracować.
  Muszę też zaznaczyć, że są opowiadania, do których się przykładam, poprawiam, czytam wielokrotnie przed publikacją i takie, które piszę na żywioł i na żywioł publikuje. Są też różne treści. Jeśli piszę z pierwszej osoby, a bohater jest wulgarnym prostakiem, to nie będę w to wplatał wyniosłych opisów i używał trudnych słów, których znaczenia większość nie zna.
  Jednak faktem jest iż ja najbardziej zwracam uwagę na fabułę, bohaterów i historię, którą chcę opowiedzieć, a błędy, za które jestem wdzięczny, gdy ktoś mi je wyłapie, poprawiam dopiero, gdy przenoszę opowiadanie do PDF, choć i tak pewnie wszystkich błędów nie poprawiam, na pewno coś zostaje.

  Tak więc jeśli masz ochotę, to na blogu autorskim (tym, na który trafiłaś) jest nowe opowiadanie pod tytułem "Spróbuj" i drugie w znacznej części oparte na dialogach "Skradzione dziecko". To szybkie opowiadanka bez większego rozpisywania się.

  Jednak jeśli lubisz coś bardziej "wyniosłego"... nie, chyba "Jabłek i śniegów" nie mogę tak nazwać. Jednak jeśli lubisz, gdy czas akcji to początek XX wieku, a romans przeplata się z dramatem, kryminałem i thrillerem, to zapraszam na:
  j-i-s.blogspot.com (obecnie je poprawiam, dopracowuje fabułę)

  Jeśli wolisz fantastykę to "Sierociniec przy cmentarzu" się kłania, ale tam będzie dużo błędów, bo to opowiadanie pisałem z tabletu albo z telefonu w większości. Będzie też kilka nieścisłości, które gdy już dokończę tę opowieść będę sprawdzał i poprawiał zanim ją opublikuję gdzie indziej w PDF.
  w-sierocincu.blogspot.com

  No a jeśli lubisz klimat patologi, prostackie teksty i coś co nie jest wymagającym tworem, to zapraszam na "Otchłań szarości". Tu się skoncentrowałem na ludziach (bohaterach), sytuacjach z jakimi obcują, a nie na stylu. Poza tym starałem się by styl opowiadania historii u każdego bohatera był inny, bo jest tam kilka perspektyw.
  otchlan-szarosci.blogspot.com

  Niemniej bardzo dziękuję i jeśli nadal chce Ci się wytykać moje błędy, to naprawdę zapraszam. Ułatwi mi to pracę przy poprawianiu ;-) Niestety opowiadanie, które wybrałaś póki co nie zamierzam go poprawiać, ani kontynuować, bo jest z nim taki problem, że mało kto zna bohaterów, bo oni są zaczerpnięci z PDS ("przepustka dla szczęścia") i trzeba zacząć od początku, przybliżyć czytelnikom początek, co planuje zrobić po opublikowaniu w całości "Spróbuj" i "Skradzionego dziecka". Nawet już wisi na blogu prolog pod tytułem "Zbyt dobra / Za dobry".

  Poza tym warto też napisać, że jeśli człowiek nie pisze, to się nie doskonali. Każdy ma jakieś początki i każdy od czegoś zaczynał. Ty akurat przygodę z moją twórczością zaczęłaś niemal od samego początku, choć przed "Echem nienawiści" był jeszcze "Świat niemiłości" i to nieszczęsne "PDS", a przed tym "Arena", którą napisałem, gdy miałem trzynaście lat, a potem tylko i wyłącznie przepisałem i opublikowałem na blogu, bo po zapytaniu czytelników okazało się, że chcieli coś takiego lekkiego, przewidywalnego i też chcieli się ponabijać z tego jak kiedyś pisałem xD

  Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas. Do Ciebie zajrzę, gdy nadrobię resztę, tak więc myślę, że już po weekendzie albo nawet w niedzielę możesz się mnie spodziewać.

  OdpowiedzUsuń
 19. "Jabłka i śniegi"
  Powieść osadzona jest na początku XX wieku, lata 1906-1910.
  Nastoletnia Cyntia Montenegro wywodząca się z sytuowanej rodziny popełnia niewybaczalny błąd, oddaje swoje serce synowi ogrodnika, chłopcu, którego lata wcześniej uczyła czytać.
  Niewinna przyjaźń zapoczątkowana w sadzie wśród jabłek, przeradza się w romans, a jego skutki stają się nieodwracalne. William zostaje postrzelony i przepędzony, a zdesperowana i zakochana kobieta pragnie go odszukać. W ten oto sposób trafia do kamienicy Hektora Rodrigeza, starszego od niej o kilkanaście lat przedsiębiorcy i muzyka.
  To przypadkowe spotkanie późną jesienią niesie z sobą wiele konsekwencji. Hektor wyjawia kobiecie, że jest Hiszpanem i nigdy nie widział śniegu. Młoda dziewczyna postanawia więc pokazać mu śniegi i w ten sposób zdobyć jego serce, by jej dziecko nie przyszło na świat bękartem.
  Jak wiele człowiek jest w stanie poświęcić dla dobra rodziny?
  Obsesyjne miłości, zbrodnie, tajemnice przeszłości...
  Błędy, porażki i chwile radości...
  A pośród tego wszystkiego uczucie tak silne, że nic nie jest w stanie go zabić.

  Link:
  http://j-i-s.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Pozdrawiam i zapraszam do siebie na zwiastun (+ kilka informacji) i prolog. Ona - nastolatka z dorosłymi problemami i on - dorosły mężczyzna z nastoletnią córką. Między nimi nic nie miało prawa się wydarzyć:
  sie-nie-zdarza.blogspot.com

  Albo na mojego drugiego bloga o zupełnie innej tematyce niż ten pierwszy. Zapraszam na legendę o wojnie, bólu, miłości i nadziei w niemożliwe... w to, że można obudzić serce, które już dawno skamieniało:
  prawdziwa-legenda.blogspot.com

  PS. Przeczytałam wszystko co do tej pory opublikowałaś na blogu. Skomentuje wieczorem, gdy będę miała ciszę i spokój.

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam.
  Chciałabym poinformować o pojawieniu się rozdziału 1 część 2.
  Zapraszam serdecznie.

  KAKTUS W SERCU.

  OdpowiedzUsuń
 22. Witaj, zagubiony wędrowcze. Właśnie trafiłeś do świata pełnego magii, intryg i nieznanych dotąd istot...
  Zadam ci tylko jedno pytanie. Czy odważysz się zostać?
  Odkąd Alesia zginęła, Gareth miewa dziwne sny. Nie zwraca na nie szczególnej uwagi. Lecz do szkoły, do której uczęszcza, przychodzi nowa uczennica – uderzająco podobna do postaci z jego snów. I do Alesii. Jego przyjaciele również skrywają przed nim wiele tajemnic.
  Zapraszam!

  http://runiczni.blogspot.com/

  Za każdy komentarz miło się odwdzięczę :) Zawsze czytam opowiadania moich czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 23. Komisarz Rosalie Russell postanawia odejść z policji. Podejmuje się wyzwania opieki nad dziećmi. Czy to, że lubi dzieci oraz doświadczenie, które wyniosła z pracy policjantki wystarczy?
  Czy Dorian wytrzyma z irytującą kobietą-policjantką? Przeszłość lubi namieszać, dlatego nic nie będzie takie proste jak mogłoby się wydawać.
  Hannah w końcu znalazła pracę, w której się spełnia. Odnajdzie się w nowej sytuacji, którą niesie dla niej los? Postanowi zaryzykować czy wybierze wymarzoną pracę?
  Laura to istny anioł. Czy będzie potrafiła zrezygnować z kogoś, kto okaże się niegodny jej zaufania? Plany, które stanowiły dla niej główny cel w życiu, teraz okażą się być dalekimi marzenia nie do spełniania. Podda się? Czy będzie walczyła?

  Trzy przyjaciółki, trzy różne historie.
  Czy każdy ma szansę na miłość? Czy każdy odnajdzie swoje szczęście, spokój?

  http://bezsennedni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. kochanie, zapraszam na http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com/ zostaw nawet negatywny ślad.

  To był długi dzień bez ciebie, przyjacielu
  I opowiem ci wszystko, kiedy znowu się zobaczymy.
  Przeszliśmy długą drogę od miejsca, gdzie zaczęliśmy.
  Och, opowiem ci wszystko, kiedy znowu się zobaczymy
  Jest Niebo i jest Piekło.
  Jest Anioł i jest Diabeł. Komu ulegniesz?
  Louis nie miał wiele czasu. Nie planował miłości. Musiał wrócić do nieba, lecz na jego drodze pojawiły się komplikacje, z którymi nawet on nie mógł poradzić sobie tak łatwo.


  Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam serdecznie: http://dajmiznak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Cześć!
  "Ocalić od zapomnienia" jest pamiętnikiem pisanym przez dziewiętnastoletnią Klarę, która nie radząc sobie z wyjazdem przyjaciółki oraz mieszkaniem pod jednym dachem z matką, przeżywającą drugą młodość, ucieka w wirtualny świat.
  Jej życie jest monotonne i doszczętnie wyprane z jakichkolwiek emocji, aż do dnia, w którym dostaje tajemniczy list...
  W kopercie, oprócz zniszczonego pergaminu znajduje wyblakłą fotografię oraz niewielki, pokryty rdzą klucz.
  Klara staje przed trudnym wyborem, czy pogodzić się z losem, czy stawić mu czoła i rzucić się w wir największej przygody swojego życia.
  http://nauczysz-sie-mnie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Zapraszam na http://give-me-your-heart-and-your-soul.blogspot.com

  Zawsze grzeczna, odpowiedzialna, poukładana. Dobrze się uczy i spotyka się z odpowiednim chłopakiem. Wszystko, co robi jest nienaganne. Jest dumą dla swoich rodziców. Wydaje jej się, że prowadzi idealne życie, a jej cel, jakim jest dostanie się do wymarzonego collegu , jest już na wyciągnięcie ręki.
  Jednak jeden wieczór wywraca jej życie do góry nogami. Wkracza na niebezpieczną ścieżkę, z której nie ma ucieczki. Wie to, a mimo wszystko brnie dalej. Spytacie dlaczego? Bo chcę żyć. Ale nie byle jak, tylko pełnią życia. A On wydaje się być jej jedyną szansą. Jego tajemniczość przyciąga ją jak magnes. on potrafi pokazać jej czym jest prawdziwe życie pełne adrenaliny i namiętności. Jest pewna, że to da jej szczęście. Ale czy na pewno? Może jest wręcz odwrotnie?

  Aurelia

  OdpowiedzUsuń
 28. Blog został dodany do Katalogu Euforia. Pozdrawiam, taasteful. ♥

  OdpowiedzUsuń
 29. http://doprowadzic-do-szalenstwa.blogspot.com/2015/09/rozdzia-2.html
  Wraz z Lilą Stich serdecznie zapraszam na drugi rozdział.

  Pozdrawiam
  Anahi

  OdpowiedzUsuń
 30. Zapraszam serdecznie.
  http://kobieta-pisze-opowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 32. ,,Nie chciałem taki być, nie chciałem, uwierz mi…"
  Przynależność do jakiegoś rodu, jest niezwykle ważna. Bez tego stajesz się nikim, pośmiewiskiem, wygnańcem.
  Umiejętność panowania nad żywiołem jest równie ważna, to dzięki niej można określić to, czy jesteś coś wart.
  Siła i szybkość mówią o tym, że jesteś godnym noszenia takiego nazwiska.
  Ale to Dziedzic Krwi zawsze ma najlepiej i to on jest najważniejszy.
  Prawo zawsze było przeciwne wszystkim odmieńcom, a prawo to ludzie, w tym wypadku nocni łowcy, a pośród nich Nathaniel i Marc, jako żandarmi. Każdy kto ośmielił się splamić w jakikolwiek sposób najważniejszy ród Denverów, będzie miał poważne problemy. Starsi nie pozwolą na to, by ktoś niegodny nosił nazwisko.
  Dylan, Jasper, Peter Denver. To oni są przyszłością rodu.
  Jasper to ulubieniec wszystkich wampirów. Ma śliczną buźkę, kochają go kobiety, z aprobatą kiwają głowami starsi. Wręcz ideał.
  Peter jest kochany przez wszystkich. Wybraniec dwóch żywiołów, posiadacz najcudowniejszych szafirowych oczu.
  Dylan… o nim nie da się opowiedzieć… Od początku traktowany i uważany za gorszego, za coś, czego nie powinno być. Nic dziwnego, jest owocem gwałtu, bękartem, który z dziwnych przyczyn dostał tak szanowne nazwisko. Dylan jest nikim w oczach Dworu.
  Początkowo nikt nie obawiał się najmłodszego z Denverów. Był przecież nikim. Każdy mógł na niego pluć do woli, policzkować, wykorzystywać i poniżać w każdy możliwy sposób, a on nie mógł nic na to poradzić, chciał być ważny, próbował zdobyć koronę, ale nie chciał narażać się innym. Jego napady gniewu znosiły jedynie służki dworskie, również nikt ważny…
  Wszystko zmieniło się, gdy zupełnie przez przypadek Dylan trafia w ręce Richarda, króla tropicieli. Kim staje się Dylan? Ciężko to stwierdzić.
  Co znaczą dla niego uczucia? Niewiadomo.
  Jaką wagę ma dla niego ludzkie życie?
  Cóż stało się z NIKIM? Dlaczego Dwór się go obawia? Co takiego wyczynia? Przecież jest najmłodszy!
  Ród Denverów pełen jest kontrowersji i problemów. Dla nich liczą się tylko pieniądze, władza i honor. Który w ich rozumowaniu zupełnie odbiega od definicji prawdziwego honoru.
  Sprawdź sam! Przeczytaj historię Rodu. Dowiedz się kim jest mała Lexi dla Dylana. Dowiedz się kto zostanie królem wampirów. Jakie są losy bohaterów. Komu pozwoli się żyć, a kto będzie musiał umrzeć. Nie bój się, wejdź w ten świat!

  Ale uważaj! Nie ufaj filarowi śmierci…

  Gorąco zapraszam na blog http://rodzinadenverow.blogspot.com/
  Zawsze miło się odwdzięczę. :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Zapraszam na nowe, jednoczęściowe opowiadanie, które nigdy nie będzie miało kontynuacji.
  Nie ukrywam, że bardzo mi zależy na twojej opinii, bo jest to całkowita nowość dla mnie, taka pierwsza próba opowiedzenia czegoś w jednej części i chciałbym się dowiedzieć jak zdaniem innych (także twoim) mi poszło.

  http://dariusz-tychon.blogspot.com/2015/10/nie-badz-don-kichotem.html

  OdpowiedzUsuń
 34. Hej! chciałabym cię serdecznie zaprosić na prolog mojego nowego opowiadania. Byłoby mi bardzo miło, gdybyś przeczytała opis, a kto wie, może treść cię zainteresuje. :)
  Megan i James przyjaźnili się od dziecka i zawsze byli nierozłączni. Oboje złożyli podania na tą samą uczelnię i mają nadzieję, że ich plany się zrealizują. Jednak jednym z marzeń Jamesa, o ile nie największym, była kariera muzyczna. I pewnego dnia nadarza się okazja, aby to marzenie spełnić. I tak oto, po otrzymaniu niepozornej wizytówki, jego życie całkowicie się zmienia. W czasie, gdy James zaczyna spełniać swoje marzenia, życie Megan powoli rozsypuje się na kawałki. a im więcej czasu mija, tym bardziej się od siebie oddalają. James zmienia się w osobę, która kocha tylko seks, muzykę i siebie. Dla niej nie było już miejsca.
  BLOG: all-except-you-ff.blogspot.com
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=35hNSGn2Q1s&feature=youtu.be

  Z całego serca dziękuję za odwiedziny, no i za komentarz, jeśli takowy się pojawi. :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 35. www.pomocny-rudzielec.blogspot.com opublikowałam post o tych akapitach ;)

  OdpowiedzUsuń
 36. hej ;) chciałam tylko zostawić małe info o nowości na buzzingblood.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. U mnie nowy rozdział ;) Zapraszam serdecznie! ;*
  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  Ruda

  OdpowiedzUsuń
 38. Zapraszam na mój nowy blog! :)

  Od krwawej rzezi w królestwie Tangriv na północy mija piętnaście lat. Ocalały książę Villerious musi wyrzec się swojego imienia i żyć jako zwyczajny chłopak. W wyniku nieprzewidzianych wydarzeń zostaje na niego rzucona klątwa, a jedynym, który może mu pomóc jest czarodziej Herslick. Lecz aby go odnaleźć, musi sprzymierzyć się z jego prawą ręką – Akirą. W tym celu wyrusza do prastarych Szepczących Wierzb, które są miejscem spotkań wyklętych przez Północ magów.

  http://krew-polnocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Hej, zapraszam cię na mojego nowego bloga z opowiadaniem. Jest dopiero jeden rozdział, więc jeśli znajdziesz czas, byłabym bardzo wdzięczna za twoją opinię. :) Z góry dzięki i pozdrawiam! ^^ pisujesobie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Trójkąt Bermudzki i Atlantyda. Jedne z największych zagadek w dziejach ludzkości, nad którymi uczeni zastanawiają się do dziś. Żaden z nich nawet nie podejrzewa, że te miejsca mogą mieć ze sobą coś wspólnego...
  Trzydziestego pierwszego lipca 2015 roku na terenie Trójkąta Bermudzkiego miała miejsce katastrofa lotu numer 807 z Birmingham do Miami. Tego samego dnia z powierzchni Ziemi zniknęły sto cztery osoby, których ciała nigdy nie zostały znalezione. Brutalnie oderwane od dotychczasowego życia, musiały odnaleźć się w miejscu, w którym czas nie istnieje, granica między dobrem i złem się zaciera, a dotąd opowiadane z przymrużeniem oka mity stają się rzeczywistością.
  W miejscu zwanym Atlantydą.

  Jeśli będziesz miała czas i ochotę, serdecznie zapraszam na http://kierunek-atlantyda.blogspot.com/ (:

  OdpowiedzUsuń
 41. u mnie pojawiła się nowość ;) buzzingblood.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 42. Zapraszam na krótki prolog oraz pierwszy rozdział mojego, nowego opowiadania! ;) http://jestesnaszymskarbem.blogspot.com/ Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 43. Witaj!
  Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w akcji 'Halloweenowa proza' na Polach Elizejskich.
  Pozdrawiam!

  http://pola-elizejskie.blogspot.com/2015/10/halloweenowa-proza.html

  OdpowiedzUsuń
 44. zostawiam info o małej nowości ;) http://buzzingblood.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. http://zdeptana-niewinnosc.blogspot.com
  Hej, kochana! Ja jednak preferuje, żeby czytać, co się nam podoba (co nie znaczy, że twoje opowiadanie mi się nie podoba, po prostu nie mam czasu, żeby go przeczytać), więc zapraszam na swojego bloga o Miliku. :)

  OdpowiedzUsuń
 46. Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na opowiadanie dość typowo nietypowe. Do świata miłości, nienawiść i magii! Do świata Airi, zwykłej osoby, choć może bardziej samodzielnej i opanowanej niż większość.
  Chciałabym zaprosić Cię do świata dramaturgi, do świata łez i szczęścia.

  http://epeisodionepeisodion.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 47. u mnie nowość. Zapraszam ;) http://buzzingblood.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. http://scarredpl.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam na tłumaczenie wspaniałej opowieści obyczajowo/psychologicznej; zalicza się nieco do fanfiction (Miejsce akcji i postacie zapożyczone z serialu Tajemnice Domu Anubisa; fabuła nie ma powiązania z serialem) Głowna bohaterka - Nina - od 4 roku życia; od śmierci mamy, była wychowywana przez swojego ojczyma. Czy 'wychowywana' to odpowiednie określenie? Jej ojczym - prawnik - bił ją, torturował, głodził, upokarzał, wykorzystywał seksualnie i uczył, że jest warta mniej niż guma do żucia pod czyimś butem i nie zasługuje na kawałek czekolady, a co dopiero miłość. Jest niemową odkąd ojczym zaczął ją torturować, panicznie boi się ludzi, dotyku i wszystkiego co ją otacza.

  Czy wydostanie się z życiowego piekła na rzecz otrzymanego stypendium w szkole tysiące kilometrów od domu, nauczy ją żyć? Nauczy ją, że nie każdy jest potworem i zasługuje ona na uwagę? Czy napotka tam odpowiednich ludzi, którzy będą ją chcieli tego nauczyć? I czy w ogóle pozwoli komukolwiek się do niej zbliżyć? Przełamie się? Pozwoli komuś się dotknąć? Przytulić? Zaufać? Zrozumie, że nie zasługuje na żadną bliznę, którą zostawił na jej ciele ojczym? Czy po 12 latach, wydostanie się z jej ust jakiekolwiek słowo? Dozna przyjaźni? Akceptacji? Miłości? Jeśli chcesz się dowiedzieć to zapraszam.

  Czytasz jednak na własną odpowiedzialność, niektóre treści mogą być spostrzegane jako zbyt emocjonalne/opisy drastycznych przeżyć

  Dla osób, które na prawdę będą w stanie dostrzec wyjątkowość tej historii jak ja i dotychczasowi czytelnicy, nadrobienie rozdziałów nie będzie problemem. Jeszcze raz - jest to tłumaczenie i na dodatek amatorskie, a więc ja również jestem czytelnikiem i polecam właśnie jako czytelnik, a nie tłumacz. Zależy mi na jak największej ilości odbiorców, ponieważ jest to historia warta uwagi i otwierająca oczy na wiele niedostrzegalnych wcześniej spraw ludzkiego życia.

  Prosiłabym o danie szansy tej historii, obiecuję, że jest niepowtarzalna oraz jeszcze raz - zapraszam x

  OdpowiedzUsuń
 49. Witam, informuję o nowości i zapraszam ;)
  buzzingblood.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Hej Kochana, bardzo dziękuję za przeczytanie moich rozdziałów i skomentowanie! Dziękuję za wytknięcie błędów, z tymi głupimi przecinkami zawsze miałam problem :) Szalenie ciesze się, że początek historii przypadł Ci do gustu i że będziesz wpadać.
  "zal" przy Twoim blogu oznacza, że mam straszne zaległości u Ciebie. Do tej pory przeczytałam jedynie pierwszy rozdział... :/ Nadrobię najszybciej jak się da. Na dniach :* Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 51. Hej, zapraszam na nowy rozdział
  http://mr-killman.blogspot.com/
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 52. Zapraszam! :D
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  Dotarło do mnie, że to jest moje nowe życie. W tym domu, z tymi ludźmi i w tym wielkim, hałaśliwym mieście. I jeśli z tyłu głowy miałam myśli, że sobie nie poradzę, to odrzuciłam je na bok i zeszłam na dół do mojej nowej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 53. Młodej kobiecie właśnie rozpadło się życie. Pozbawiona praktycznie wszystkiego przyjmuje propozycję rodziców, by uporządkować i przygotować do sprzedaży dom niedawno zmarłej babki, położony w malowniczej wsi nad jeziorem.

  Po dziesięciu latach zmieniło się wiele... ale nie wszystko.

  Rozmaryn i tymianek

  OdpowiedzUsuń
 54. Hej, zapraszam na nowy rozdział Killmana :)

  OdpowiedzUsuń
 55. Kara od urodzenia wiedziała, co musi zrobić. Wygrać Test. Na trening ma tylko dwadzeiscia trzy lata. Musi być doskonała.
  Dziewczyna dokładnie wie jak osiągnąć swój cel, ale na drodze do sukcesu stoi "fałszywa" przyjaźń, cholernie przystojny kujon i największy wróg.
  Czy uda jej się zwyciężyć? Czy życie mafijnej księżniczki jest dla niej odpowiednie? Co się wydarzy, kiedy w jej życiu zagości miłość i przyjaźń? Będzie gotowa ją zaakceptować?

  Zapraszam do mnie: nie-doskonala-doskonalosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 56. hej ;)
  zostawiam info o nowym rozdziale na http://buzzingblood.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 57. Tak sobie pomyślałam, że wpadnę się przypomnieć ;-)

  http://takamilosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. Hej, zapraszam na nowy rozdział Killmana, pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 59. zostawiam infro o 19 u mnie ;)
  http://buzzingblood.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Cześć, w imieniu Klary zapraszam na nowy wpis :)
  http://nauczysz-sie-mnie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Miłość. Zaufanie. Złość. Radość. Nieporozumienie. Nienawiść. Śmierć.
  Między tym wszystkim cienka granica, której łatwo nie zauważyć.
  A w tym wszystkim dwoje młodych ludzi.
  Ona i On.
  Stąpają po cienkim lodzie, balansują na krawędzi.
  Zobacz co się stanie, kiedy lód pod ich stopami zacznie pękać, nadzieja na lepsze jutro kruszyć się, a uczucia zaczną niebezpiecznie obracać się przeciwko nim.

  Zapraszam :)
  http://niebezpieczne-uczucia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. Zapraszam do siebie : http://kszwamzp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Witaj! Kath Lewis chce opowiedzieć Ci historię o samotności, biedzie, niełatwych wyborach i trudnej miłości pośród gruzów starej rzeczywistości. Zapraszam do zostawienia swojej opinii w komentarzu.

  Pozdrawiam Xx
  OCZY w OGNIU

  OdpowiedzUsuń
 64. http://ostatnie-tango.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam na nowy rozdział!

  OdpowiedzUsuń
 65. Hej, zapraszam na nowy rozdział, buziaki!
  http://mr-killman.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. Ja miałam jeszcze czas na dorosłość i nie śpieszyło mi się do niej. Wcale. Lubiłam być wesołą Joyce, która miała wszystko pod nosem. To było łatwe i szczęśliwe życie. Nie musiałam się niczym martwić, a jeśli pojawił się jakiś problem, to był on mały i niszczony przez mojego tatusia.

  Cześć! Serdecznie zapraszam na Rozdział 1 mojego opowiadania:
  http://niewinne-grzechy.blogspot.com
  Pozdrawiam, CM Pattzy!


  ps. Wiem, że mam tu zaległości, ale mam zapisany link Twojego bloga i przy odrobinie wolnego czasu nadrobię wszystko :).

  OdpowiedzUsuń
 67. SPAM
  Nie była dziewczyną, do której chłopak uśmiechnie się bez najmniejszego powodu. Była wojowniczką, która przebijała ludzkie serca z idealną precyzją.
  Kiedy sztylet przecina jego skórę, a do twoich uszu dociera jego przeraźliwy krzyk, nie myślisz o tym, że zadałeś komuś ból. Myślisz o tym, że kolejna nadprzyrodzona istota zakończyła swój żywot. Alex jest zwyczajną nastolatką. Teoretycznie. W praktyce jest żywiołową łowczynią, która nie zawaha się zakończyć twój żywot. O ile jesteś istotą nadprzyrodzoną.

  Nocne Szaleństwo

  OdpowiedzUsuń
 68. Serdecznie zapraszam na opowiadanie pt. 'Czym może zachwycać blask, gdy nie znasz ciemności barw?"
  http://kazdy-ma-swoja-druga-twarz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 69. Witaj,
  Chciałabym Cię zaprosić na mojego bloga z opowiadaniami. Będą to krótkie nowele. Moje pierwsze opowiadanie jest o tematyce lekarskiej, dotyczy świata doktorów. Oddany lekarz z pasją leczy i operuje chore dzieci.
  www.opowiesci-sovbedlly.blogspot.com

  Fragmenty:
  "Nic nie mogliśmy już zrobić. Nikt z nas się nie odzywał. W oczach lekarzy malowała się przygnębiająca pustka. Widziałem, jak po zaskoczonej twarzy Henryka spływał pot. Paweł spuścił głowę i ukrył ją w dłoniach. Jedna pielęgniarka, najbardziej wrażliwa, zaniosła się spazmatycznym szlochem. Byłem na tę śmierć zupełnie nieprzygotowany. Drżącymi dłońmi zdjąłem maseczkę z twarzy i wyrzuciłem ją do kosza. Wewnętrznie cały się trząsłem, choć nie dawałem tego po sobie poznać."

  „Zagryzłem wargi, wsiadłem na przednie siedzenie i odjechałem z piskiem opon. W czasie drogi słuchałem ciągłego dźwięku dzwoniącej komórki, przypominającego uciążliwe tykanie zegara. Pewnie znowu ktoś chce mnie nastraszyć. Jechałem z dużą prędkością, jakbym w ten sposób chciał uciec od problemów. Jakby ta podróż miała pomóc mi w zapomnieniu o przeciwnościach losu.”

  Zapraszam i pozdrawiam :)
  OPOWIESCI-SOVBEDLLY.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 70. Ja będę inny i nigdzie nie zapraszam =)
  Nie przeczytałem jeszcze całości, ale spokojnie.. po tej sesji się tym zajmę ;P

  Pozdrawiam,
  Szymon ;)

  OdpowiedzUsuń
 71. Hej, zapraszam na nowy rozdział :)
  http://mr-killman.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. Dzień Dobry!
  Informuję, że na moim blogu pojawił się nowy rozdział. Mam nadzieję, że znajdziesz trochę czasu na przeczytanie go. Zapraszam i życzę miłej lektury! :)
  Pozdrawiam, CM Pattzy
  http://niewinne-grzechy.blogspot.com

  ps. Ja wiem, że moje nadrabianie długo trwa. Wybacz! Ale nie zapomniałam.

  OdpowiedzUsuń
 73. Hej!
  Zapraszam na kolejny rozdział!
  http://chichot--losu.blogspot.com/2016/03/rozdzia-9.html

  OdpowiedzUsuń
 74. jakbyś znalazła chwilę czasu, zapraszam na nowy rozdział ;)
  http://buzzingblood.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. Serdecznie zapraszam na opowiadanie pt. 'MÓWIMY ŻYCZENIE DO SPADAJĄCEJ GWIAZDY'.
  Pozdrawiam,
  http://wzburzone-fale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 76. Dawno, dawno temu, tam, gdzie woda jest tak błękitna, jak najdelikatniejsze płatki niezapominajek i tak głęboka, że żadna kotwica nie dosięgnie dna, mieszkał lud syren. Skal, jedna z córek Trytona, czuła się w morskich głębinach jak ryba w wodzie. Do czasu, aż nie została złapana w rybacką sieć...

  Morska Fala

  OdpowiedzUsuń
 77. Uwaga! Wesoły Kostek zaczyna z czystą kartą. Wesoły Kostek już nie jest wesołym kostkiem, tylko Glorią Virgo i poprzednie blogi poszły w niepamięć. Bardzo przepraszam, pewnie część nie zrozumie, ale mam nadzieję, że jeśli najdzie was/ ciebie ochota to jak już stworzę swoje opowiadania to zaproszę do siebie i może zechcesz zostać? Kto wie:) Pozdrawiam!

  tworzyłam m.in ostatni--oddech i nielegalna-pasja

  OdpowiedzUsuń
 78. Uwaga. Dawny Wesoły Kostek, teraz Gloria Virgo, zaprasza na nowe konto oraz bloga o wampirach. Jeśli zajrzysz, będę się cieszyć, jeśli nie – trudno, nikogo nie zmuszę :D :*

  Ostatnimi czasy w centrum Los Angeles, zrobiło się niebezpiecznie. Ludzie rzadziej wychodzili po zmroku, a i sklepy były szybciej zamykane. Wszystko za sprawą tajemniczych zniknięć w ostatnich miesiącach. Pewna młoda dziewczyna, która kilka lat temu straciła rodziców, postanawia rzucić wszystko na jedną kartę i wyprowadzić się do bogatego miasta - Los Angeles. Zatrudnia się w tajemniczym barze jako kelnerka i barmanka, nie wiedząc, że czeka ją dużo zagadek do wyjaśnienia. Dziewczyna po jakimś czasie, zwraca uwagę na dziwne zachowanie klientów, jak i pracowników. Co skrywa tajemniczy bar i pracownicy? Czy sprawdzi się powiedzenie, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła? Czy dziewczyna jest bezpieczna? Uważaj! Oni mogą być wszędzie…

  www.glebia-mroku.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 79. Uwaga Spam!
  "Nie miała pojęcia, że napisanie książki, która okaże się hitem tak zmieni jej świat.
  Rose to zwyczajna dziewczyna jakich wiele. Ma dobrą przyjaciółkę i wspaniałego chłopaka, oraz plany na przyszłość. Wszystko zmienia nieoczekiwane przybycie tajemniczego chłopaka.
  Varian Vargas przemierza świat by odnaleźć ukochaną, która miała się odrodzić. Po przeczytaniu książki wie, że to ona, lecz wszystko idzie nie tak. Rose go nie pamięta i nie wierzy w całą historię. Nawet, gdy ktoś usiłuje namieszać w jej życiu a uczucia ciągle płatają jej figla. Kiedy odkrywa, że jest bohaterką własnej książki i Wybranką mającą pokonać niebezpieczną Królową wampirów zaczyna wątpić we własną rzeczywistość i wszystko, co ją otacza.
  Co zrobisz, gdy cały świat stanie ci na głowie?
  Czy Rose pogodzi się ze swoimi uczuciami?
  Kto ucierpi w walce o jej serce?
  Jaką decyzje podejmie dziewczyna?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nową, niebezpieczną historię w której miłość może przynieść prawdziwe niebezpieczeństwo..."
  www.autorska-strefa.blogspot.com!
  Życzę przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 80. Hej Kochana, kiedy nowy rozdział?
  Tymczasem zapraszam do siebie na 10. rozdział Killmana. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 81. Hej, hej!
  Zapraszam gorąco na prolog historii z Kraftim w roli głównej.
  http://it-has-always-been-you.blogspot.com/2016/04/prolog.html
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 82. Cześć!
  Serdecznie zapraszam na prolog mojej nowej historii:
  http://uciekajac-przed-samotnoscia.blogspot.com/
  Liczę na to, że wpadniesz i, jeśli przypadnie Ci do gustu, pozostawisz po sobie jakiś ślad :-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 83. Zapraszam na ostatni rozdział części pierwszej ;)
  Pozdrawiam! ;*
  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 84. Witam!
  Serdecznie zapraszam na pierwszy rozdział:
  http://uciekajac-przed-samotnoscia.blogspot.com/2016/05/czasem-samotni-pacza-tylko-noca.html
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 85. Zapraszam na nowosc na niezaleznosc-hp.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 86. Serdecznie zapraszam na rozdział drugi:
  http://uciekajac-przed-samotnoscia.blogspot.com/2016/05/2-po-zej-nocy-nie-przychodzi-dobry-dzien.html

  OdpowiedzUsuń
 87. Serdecznie zapraszam na trójkę:
  http://uciekajac-przed-samotnoscia.blogspot.com/2016/06/3-kazdy-na-swoj-sposob-radzi-sobie-z.html
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 88. Cześć!
  Gorąco zapraszam na kolejny rozdział:
  http://uciekajac-przed-samotnoscia.blogspot.com/2016/06/4-najblizsi-rania-najmocniej.html
  Mam nadzieję, że wpadniesz i zostawisz po sobie jakiś ślad.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 89. *reklama*
  Cześć! Zachęcam serdecznie do zgłoszenia Twojego bloga do nowo powstałej ocenialni ReNu ocenia. Szczera opinia i rady gwarantowane. Nie czekaj i zgłoś się już dziś. ;)

  Pozdrawiam, ReNu
  renu-ocenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 90. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików!! Więcej informacji na stronie graficzna-przystan.blogspot.com
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 91. Serdecznie zapraszam na nowość:
  http://uciekajac-przed-samotnoscia.blogspot.com/2016/07/5-w-zdrowym-silnym-ciele-niekoniecznie.html
  Mam nadzieję, że wpadniesz i zostawisz najmniejszy ślad. Będę ogromnie wdzięczna :-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 92. Zapraszam na niezaleznosc-hp.blogspot.com na świeżo dodaną nowość :)
  Mam nadzieję, że niedługo dodasz kolejny rozdział ;)

  OdpowiedzUsuń
 93. Zapraszam na siódmy rozdział:
  http://uciekajac-przed-samotnoscia.blogspot.com/2016/08/8-w-ciemnosci-wszystko-wydaje-sie-inne.html

  OdpowiedzUsuń
 94. Laurie mieszka w niewielkim mieście w Północnej Kalifornii, dorabia jako kelnerka w barze, wolny czas spędza z przyjaciółmi, a jej największa pasja to walenie. Nadchodzące wakacje staną się dla niej czasem rozbuchanych namiętności. Czy Laurie zdecyduje, co naprawdę chce robić w przyszłości? Kto wysunie się na pierwsze miejsce w jej życiu? Tajemniczy Devlin o hipnotyzujących oczach? Jason, rozbisurmaniony nastoletni idol? A może jeszcze ktoś inny? I co z tym wszystkim wspólnego mają doniesienia o stadzie wielorybów, które pojawiło się u wybrzeży niedaleko miasta?
  Zapraszam: http://walen-mojego-serca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 95. Żaden żywy człowiek nie może wejść do Lustrzanego Miasta. Nikt nie dowiaduje się o jego istnieniu przypadkowo. Jego mieszkańcy to inne byty. Ich celem jest wyłącznie dbanie o porządek w naszym świecie.
  lustrzane-miasto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 96. Hej kochanie!
  Zapraszamn do Weroniki i Welliego :))
  Wpadne rowniez do ciebie :)
  obrane-cele-to-marzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 97. Serdecznie zapraszam na dziewiąty rozdział:
  http://uciekajac-przed-samotnoscia.blogspot.com/2016/09/9-kazdy-ma-swoje-tajemnice.html

  OdpowiedzUsuń
 98. Zapraszam na nowość:
  http://uciekajac-przed-samotnoscia.blogspot.com/2016/09/10-niezalezni-tez-potrzebuja-pomocy.html

  OdpowiedzUsuń